Keresés

Részletes keresés

Sanyika71 Creative Commons License 2016-02-13 17:21:04 96

Szia!

 

Még nem láttam olyat. Zártest, vagy zárbetét amiről beszélgetünk?

Ha tennél fel valami fotót, lehet hogy tudok azért valamit mondani róla.

A hozzászólás:
Calcitos Creative Commons License 2016-02-07 17:43:45 95

Siasztok !

 

  Favour zárat ismeri e valaki ?

 Mennyire megbízható ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!