Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Acca81 Creative Commons License 2016-02-07 14:44:29 101988

Szia! Ha VR II. -es, akkor kell rajt lenni egy lock gombnak a zoom gyűrűn. Azt nyomva tartva elfordítható.

Előzmény:
88Ren1988 Creative Commons License 2016-02-07 14:23:47 101985

Most vettem egy gépet (NikonD3200) 18-55 objektível nem tudom használni a zoomgyűrűt szerintetek miért? Annyi mindennel próbálkoztam.Jól fel van rakva,de azt nem lehet tekerni egyik irányba sem,mintha 55megszorult volna :( Köszönöm előre is a kommmenteket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!