Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kimiki Creative Commons License 2016-02-07 14:42:02 101987

Nincs az objekiv zoomgyűrűkén egy gomb? Ha igen, azt nyomd meg, és úgy forgasd...

Előzmény:
88Ren1988 Creative Commons License 2016-02-07 14:23:47 101985

Most vettem egy gépet (NikonD3200) 18-55 objektível nem tudom használni a zoomgyűrűt szerintetek miért? Annyi mindennel próbálkoztam.Jól fel van rakva,de azt nem lehet tekerni egyik irányba sem,mintha 55megszorult volna :( Köszönöm előre is a kommmenteket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!