Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-02-06 19:32:32 101975

Élességgel semmi bajom nem volt, csak ugye ha távoli témát fotóztam, akkor nyilván a páratartalom tett be az élességnek..

Előzmény:
KozO Creative Commons License 2016-02-05 18:36:06 101971

Nem csak a konrtaszt gyenge a tükörobin, hanem az élesség is és lencsével, ami még tovább rontja a képet sem lesz végtelen fókusza Nikon DSLR-en.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!