Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KozO Creative Commons License 2016-02-05 17:53:06 101969

Nikonon nem lesz végtelen fókuszod, szóval az használhatatlan lesz, más a bázistáv mint a "többi" gépnél.

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-02-05 16:46:19 101966

Nem tudom Nikon-ra mennyire mennek fel az M42-es orosz tükörobik, 20-30ezer Ft közt lehet kapni 500mm-est, jobb képminősége lesz, mint a 70-300-nak kétszerezővel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!