Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2016-02-05 17:45:59 101968

Elájulni nem kell tőle. Lágy, kontraszt szegény a képe, ellenben a sarkok fele is jobban tartotta az élességet, mint az olcsó zoom telék, illetve színhibáktól mentes. Sokan nem szeretik a gyűrű bokeh-t.

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2016-02-05 17:21:26 101967

Nekem már volt Canonon, hát nem voltam elájulva tőle, gyorsan el is adtam. Kétszerezővel még nem próbálkoztam.

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-02-05 16:46:19 101966

Nem tudom Nikon-ra mennyire mennek fel az M42-es orosz tükörobik, 20-30ezer Ft közt lehet kapni 500mm-est, jobb képminősége lesz, mint a 70-300-nak kétszerezővel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!