|
|
|
|
 |
vplaca
2016-02-05 17:45:59
|
101968
|
Elájulni nem kell tőle. Lágy, kontraszt szegény a képe, ellenben a sarkok fele is jobban tartotta az élességet, mint az olcsó zoom telék, illetve színhibáktól mentes. Sokan nem szeretik a gyűrű bokeh-t. |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2016-02-05 17:21:26
|
101967
|
Nekem már volt Canonon, hát nem voltam elájulva tőle, gyorsan el is adtam. Kétszerezővel még nem próbálkoztam. |
|
Előzmény:
 |
vplaca
2016-02-05 16:46:19
|
101966
|
Nem tudom Nikon-ra mennyire mennek fel az M42-es orosz tükörobik, 20-30ezer Ft közt lehet kapni 500mm-est, jobb képminősége lesz, mint a 70-300-nak kétszerezővel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|