Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2016-02-04 08:18:02 39557

Szerintem azért félnek az uborkától, mert kígyónak látszik és az ősi ösztön szerint a kígyótól félni kell.

A hozzászólás:
5496 Creative Commons License 2016-02-03 23:59:39 39556

Vajon minden macsek fél az uborkától? S ha igen, miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!