Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
faki Creative Commons License 2016-02-03 21:25:42 101964

A telekonverterek elsősorban állandó fényerős zoomokhoz (F2.8, F4) és fixekhez valók. Ezeknél a képminőség terén is általában van annyi "tartalék", hogy még elviselhető a plusz lencsetagok miatti minőségromlás. Az objektíveden kérdéses lenne az autófókusz működése is, 2x-vel már valószínűleg egyáltalán nem menne.

Előzmény:
Zsiga70 Creative Commons License 2016-02-03 20:52:19 101961

Sziasztok!Szeretnék véleményt kérni valakitől.Van 1 Nikon D5200 és Nikon 70-300 1:4.5-5.6 G obi.Érdemes-e telekonverter venni ezek közzé.Viszonylag ritkán használom őket együtt de az obinál kicsinek tartom a gyújtótávolságot.Érdemes venni ilyen kütyüt,ha igen milyet és mennyiért.  Köszönöm a tanácsot előre is!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!