Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2016-02-03 21:01:44 101963

Hosszu tavon nem erdemes epiteni ra. Megprobalni dolgokat az emberi termeszethez tartozik. HA venned kell telekonvertert, akkor emiatt azert ne vegyel.

Előzmény:
Zsiga70 Creative Commons License 2016-02-03 20:52:19 101961

Sziasztok!Szeretnék véleményt kérni valakitől.Van 1 Nikon D5200 és Nikon 70-300 1:4.5-5.6 G obi.Érdemes-e telekonverter venni ezek közzé.Viszonylag ritkán használom őket együtt de az obinál kicsinek tartom a gyújtótávolságot.Érdemes venni ilyen kütyüt,ha igen milyet és mennyiért.  Köszönöm a tanácsot előre is!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!