Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KozO Creative Commons License 2016-02-03 20:58:43 101962

A telekonverterek jelentősen rontják a képek minőségeit és kitartani sem fogod kézből. Ha ez nem gond és mindnenáron kell a "zuum", akkor talán de a megszokott minőségből adnod kell. Én biztos nem tennék rá telekonvertert.

Előzmény:
Zsiga70 Creative Commons License 2016-02-03 20:52:19 101961

Sziasztok!Szeretnék véleményt kérni valakitől.Van 1 Nikon D5200 és Nikon 70-300 1:4.5-5.6 G obi.Érdemes-e telekonverter venni ezek közzé.Viszonylag ritkán használom őket együtt de az obinál kicsinek tartom a gyújtótávolságot.Érdemes venni ilyen kütyüt,ha igen milyet és mennyiért.  Köszönöm a tanácsot előre is!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!