|
|
|
|
 |
Törölt nick
2016-01-31 12:05:42
|
883
|
Mégis hova kell? Milyen környezetben, mikor működik, mennyi ideig?
Ha egyenletesen beterített, szórt fény a lényeg, akkor fénycsőnél maradj. Ha este használatos akkor melegfehér. Ha budiba fel-le kapcsolgatni oda led lámpa. |
|
A hozzászólás:
 |
Kido.Resuri
2016-01-31 11:52:34
|
882
|
Sziasztok!
Régi, megsárgult, igencsak elöregedett fénycsöves, 2x 36W 80cm armatúrát (illetve armatúrákat) szeretnénk lecserélni. Milyen alternatívát javasoltok, ami szép is (persze ez objektív, tudom), és főleg jó fényt is ad. Először spotban gondolkodtam, ledes "izzókkal", de nem igazán meggyőző a fényerő, illetve vakítanak is valamennyire. 4x 6W (480lm) led volt a tesztalany.
Mit javasoltok, ami megállja a helyét fényerő tekintetében is ezekkel a régi egyenes fénycsövekkel szemben? Az se hátrány, ha nem fogyaszt ennyit :)
Előre is köszönöm a válaszokat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|