|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-01-26 15:14:10
|
2885
|
Kontaktokat felhoben kell tarolni es szinkronizalja az ipad-re is. |
|
A hozzászólás:
 |
Gouranga80
2016-01-26 13:17:17
|
2884
|
Sziasztok! Kis segítségre szorulok. Beállítottam, hogy ha hívás jön az iphone-ra akkor azt tudjam fogadni az iPad-en is. Sajnos a bejövő hivasoknal az iPad csak a telefonszamot mutatja a hozzá tartozó nevet nem, pedig a név és szám mentve van a telefonon. Hogy tudom én ezeket a kontaktokat szinkronizálni, hogy a név az iPad-en is megjelenjen? Nézegettem a beállításokat de nem igazán találtam a megfelelőt. Köszönöm a segítséget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|