Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2016-01-26 15:14:10 2885

Kontaktokat felhoben kell tarolni es szinkronizalja az ipad-re is.

A hozzászólás:
Gouranga80 Creative Commons License 2016-01-26 13:17:17 2884

Sziasztok! Kis segítségre szorulok. Beállítottam, hogy ha hívás jön az iphone-ra akkor azt tudjam fogadni az iPad-en is. Sajnos a bejövő hivasoknal az iPad csak a telefonszamot mutatja a hozzá tartozó nevet nem, pedig a név és szám mentve van a telefonon. Hogy tudom én ezeket a kontaktokat szinkronizálni, hogy a név az iPad-en is megjelenjen? Nézegettem a beállításokat de nem igazán találtam a megfelelőt. Köszönöm a segítséget. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!