|
|
|
|
 |
bmwr12
2016-01-25 19:16:37
|
15334
|
Nem emlékszem milyen méretű a menet, a bázisa az M42. Előhalászok egyet és megmérem később. |
|
 |
bmwr12
2016-01-25 18:57:17
|
15332
|
Menni fog!

|
|
A hozzászólás:
 |
pater68
2016-01-25 18:35:23
|
15331
|
Gabi, hogy lehet kiszedni az obiját? M39-es? |
|
Előzmény:
 |
bmwr12
2016-01-25 17:40:57
|
15329
|
Argus C3-as korai kiadás, a kevesebb záridő választékkal.

Bal: C3 Jobb: C2
Számos kiadást élt meg a C sorozat, jóval a II. világháború előtti időktől, a 60-as évek végéig népszerű volt az USA-ban, és még a hadsereg is rendszerbe állította.
Filmekben gyakran látható a szereplők kezében:

A cserélhető obik, az M42 bázistávján használhatók. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|