Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2016-01-25 12:54:28 101955

Haha nem hiszem hogy valaha is eladom,csak ha rendszert váltok :)

A hozzászólás:
K2P Creative Commons License 2016-01-25 10:29:37 101954

Oké, lemegyek és megveszem 25-ért! :)

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2016-01-25 10:25:19 101953

Nem adtam el Sonys lettem ,amit eladtam az Pentaxos végü volt:) Gyere el Gödre próbáld ki mielőtt döntesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!