Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2016-01-25 10:25:19 101953

Nem adtam el Sonys lettem ,amit eladtam az Pentaxos végü volt:) Gyere el Gödre próbáld ki mielőtt döntesz.

A hozzászólás:
K2P Creative Commons License 2016-01-25 10:00:54 101952

Nem értem. Annyira jó volt miért adtad el?

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2016-01-25 09:55:21 101951

Sigma 17-70 2.8-4,5 DC én 25 ezerért találtam egyet Pentaxon is ilyenem volt bár azt 60 ezerért adtam el :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!