|
|
|
|
 |
Maxibá
2016-01-25 16:45:40
|
15327
|
Köszönöm szépen! |
|
 |
bandita39
2016-01-25 07:44:26
|
15322
|
Szia Mester szerinted van rá esély hogy egy Minolta md 50 1.4 frontlencséje paszoljon egy Af es Minoltáéhoz az is 50 1.4 szürőmenet azonos ? Köszi. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2016-01-24 17:10:43
|
15321
|
Adapterrel, nem lesz végtelened, csak képminőséget rontó lencséssel. Ha egyáltalán kapsz olyat.
|
|
Előzmény:
 |
Maxibá
2016-01-24 12:57:52
|
15320
|
Sziasztok!
Kaptam egy Minolta MD 50 1.7- es obit. Hogy tudom felrakni egy Canon vázra? Egyáltalán van értelme?
Előre is köszönöm a segítséget, üdv Zs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|