Keresés

Részletes keresés

KozO Creative Commons License 2016-01-24 11:30:28 101945

Tudom, sajnos ez ilyen, flickr-ről kell linkelni hogy megmaradjon.

 

Ez a két sem ugyanaz innen nézve vagy linkelve, pedig az. :)

 

 

https://c2.staticflickr.com/2/1493/24480779301_f8eefe5aca_o.jpg

 

Ez a Sony 75-300mm-rel kszült két napja f8 rekesszel, a Sigmával ugyanez az élesség f11-14 körül lesz amivel ISO-t vagy záridőt bukok.

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-01-24 11:23:58 101942

Szóval ennél élesebb, sajnos szétvágta a feltöltés...

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-01-24 11:23:06 101941

Ez 400D + 70-200 4L

Minimális vágva van bal oldalról.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!