|
|
|
|
 |
KozO
2016-01-24 11:30:28
|
101945
|
Tudom, sajnos ez ilyen, flickr-ről kell linkelni hogy megmaradjon.
Ez a két sem ugyanaz innen nézve vagy linkelve, pedig az. :)

https://c2.staticflickr.com/2/1493/24480779301_f8eefe5aca_o.jpg
Ez a Sony 75-300mm-rel kszült két napja f8 rekesszel, a Sigmával ugyanez az élesség f11-14 körül lesz amivel ISO-t vagy záridőt bukok. |
|
A hozzászólás:
 |
vplaca
2016-01-24 11:23:58
|
101942
|
Szóval ennél élesebb, sajnos szétvágta a feltöltés... |
|
Előzmény:
 |
vplaca
2016-01-24 11:23:06
|
101941
|
Ez 400D + 70-200 4L
Minimális vágva van bal oldalról.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|