Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2016-01-24 17:43:30 101946

Ezt Benézted én a régebbi változatról beszéltem :) 2.8-4.5

Töck Jenő Creative Commons License 2016-01-24 09:35:16 101938

Minoltám nincs, de van néhány régi szovjet optikám. Szerintem igen jól teljesítenek. Van Canon 100-400-om is összehasonlításnak.

A hozzászólás:
KozO Creative Commons License 2016-01-24 09:03:09 101937

Ugye most csak viccelsz, hogy egy mai 130-140eFt-os objektívet hasonlítasz, egy 32 éves 10-15eFt-oshoz?

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2016-01-23 21:42:21 101935

Rosszul fejeztem ki magam ,jó a 24-85 sőt nagyon jó de ez jobb :)

https://pixinfo.com/cikkek/objektiv_sigma_17-70mm_f28-45_dc



Szerintem a Sony jobb bár nem volt nekem ,de picivel többért jobban járnál egy Big bearceannal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!