Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2016-01-23 21:42:21 101935

Rosszul fejeztem ki magam ,jó a 24-85 sőt nagyon jó de ez jobb :)

https://pixinfo.com/cikkek/objektiv_sigma_17-70mm_f28-45_dc



Szerintem a Sony jobb bár nem volt nekem ,de picivel többért jobban járnál egy Big bearceannal.

A hozzászólás:
KozO Creative Commons License 2016-01-23 21:09:00 101934

Melyik Sigma 17-70-re gondolsz? Egy linket tudnál adni?

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2016-01-23 19:35:08 101932

Van 24-85 Minoltám,de a Sigma 17-70 agyonveri :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!