Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2016-01-23 17:17:38 101930

Most 100-400 van helyette. Kétségtelen, hogy gyorsabban megtalálja a helyes fókuszt és többet hibázik. De az 55-250 annál jobb mint amit a hivatásosak mondanak róla. 

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-01-23 09:38:29 101929

Ár/érték arányban jó, de azért csodát ne várjon senki..

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2016-01-21 08:13:45 101925

Canon 55-250 IS-em volt. Máig sajnálom, hogy eladtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!