|
|
|
|
 |
vplaca
2016-01-23 09:36:13
|
101928
|
"lépből" =képből :) |
|
A hozzászólás:
 |
vplaca
2016-01-23 09:35:35
|
101927
|
Annak a Sigma 28-300-nak vagy valami baja van, vagy erősen vágtál a lépből.. A kép bal oldalához képest a jobb oldal nagyon mosott. Azt mondanám, hogy eredetileg a gép orra volt a kép közepén és balról vágtál.
Ettől függetlenül persze gyenge, ekkora átfogásból nehéz jót csinálni.. |
|
Előzmény:
 |
KozO
2016-01-21 08:38:40
|
101926
|
Ezt nem először hallom! Egy nagyon jó obi főleg ennyi pénzért. Kár vitába szállni, aki nem használta úgysem tudja.
Mindenki dicséri a Sigmákat, nekem meg azzal van rossz tapasztalatom.Megörültem, hogy 28 és 300 között nem kell obit cserélnem, milyen jó hogy mindent tud. Aha, inkább semmit.
Sigma 28-300 vs Sony 75-300 Ugyanaz a gép, ugyanaz a személy, ugyanaz a rekesz.
Van egy tesztem a Sigma vs Minoltával is 28-85mm között. Állványtól ugyanazt a képet, ugyanolyan beállításokkal. Már teljes képernyőn is látni, 1:1 képen pedig brutális a különbség. A Sigma 2006, a Minolta pedig 1985-ben került kiadásra, a 21 év nem semmi!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|