Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2016-01-23 09:36:13 101928

"lépből" =képből :)

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-01-23 09:35:35 101927

Annak a Sigma 28-300-nak vagy valami baja van, vagy erősen vágtál a lépből.. A kép bal oldalához képest a jobb oldal nagyon mosott. Azt mondanám, hogy eredetileg a gép orra volt a kép közepén és balról vágtál.

Ettől függetlenül persze gyenge, ekkora átfogásból nehéz jót csinálni..

Előzmény:
KozO Creative Commons License 2016-01-21 08:38:40 101926

Ezt nem először hallom! Egy nagyon jó obi főleg ennyi pénzért. Kár vitába szállni, aki nem használta úgysem tudja.

 

Mindenki dicséri a Sigmákat, nekem meg azzal van rossz tapasztalatom.Megörültem, hogy 28 és 300 között nem kell obit cserélnem, milyen jó hogy mindent tud. Aha, inkább semmit.

 

Sigma 28-300 vs Sony 75-300 Ugyanaz a gép, ugyanaz a személy, ugyanaz a rekesz.

 

Van egy tesztem a Sigma vs Minoltával is 28-85mm között. Állványtól ugyanazt a képet, ugyanolyan beállításokkal. Már teljes képernyőn is látni, 1:1 képen pedig brutális a különbség. A Sigma 2006, a Minolta pedig 1985-ben került kiadásra, a 21 év nem semmi!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!