Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2016-01-23 09:38:29 101929

Ár/érték arányban jó, de azért csodát ne várjon senki..

KozO Creative Commons License 2016-01-21 08:38:40 101926

Ezt nem először hallom! Egy nagyon jó obi főleg ennyi pénzért. Kár vitába szállni, aki nem használta úgysem tudja.

 

Mindenki dicséri a Sigmákat, nekem meg azzal van rossz tapasztalatom.Megörültem, hogy 28 és 300 között nem kell obit cserélnem, milyen jó hogy mindent tud. Aha, inkább semmit.

 

Sigma 28-300 vs Sony 75-300 Ugyanaz a gép, ugyanaz a személy, ugyanaz a rekesz.

 

Van egy tesztem a Sigma vs Minoltával is 28-85mm között. Állványtól ugyanazt a képet, ugyanolyan beállításokkal. Már teljes képernyőn is látni, 1:1 képen pedig brutális a különbség. A Sigma 2006, a Minolta pedig 1985-ben került kiadásra, a 21 év nem semmi!!

 

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2016-01-21 08:13:45 101925

Canon 55-250 IS-em volt. Máig sajnálom, hogy eladtam.

Előzmény:
JosebBassebet Creative Commons License 2016-01-21 01:53:51 101924

Őszinte leszek, csak f2,8-ban gondolkoztam .... eddig. Átértékelhetem ezen szándékomat, csak elképzelésemben az szerepelt, hogy ezt a szintet érdemes belőni. Céges szinten használtam egy ideig a Canon f2,8 70-200-as lencséjét, innen jött az elhatározás, hogy kb ezt a méretet szeretném, mivel árban az még messze van, kerestem lentebb. 

Még érdekes lehet a Canon 70-200 f4 usm-is, azt is találtam már hasonló árban. 

Amiket írtatok, azokkal már így leírás szintjén találkoztam, de nem gondoltam bele, mivel vmiért a szemem előtt ez az f2,8 lebegett. De mondom meggyőzhető vagyok :) Vagyis köszönök minden segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!