|
|
|
|
 |
vplaca
2016-01-23 09:38:29
|
101929
|
Ár/érték arányban jó, de azért csodát ne várjon senki.. |
|
 |
KozO
2016-01-21 08:38:40
|
101926
|
Ezt nem először hallom! Egy nagyon jó obi főleg ennyi pénzért. Kár vitába szállni, aki nem használta úgysem tudja.
Mindenki dicséri a Sigmákat, nekem meg azzal van rossz tapasztalatom.Megörültem, hogy 28 és 300 között nem kell obit cserélnem, milyen jó hogy mindent tud. Aha, inkább semmit.
Sigma 28-300 vs Sony 75-300 Ugyanaz a gép, ugyanaz a személy, ugyanaz a rekesz.
Van egy tesztem a Sigma vs Minoltával is 28-85mm között. Állványtól ugyanazt a képet, ugyanolyan beállításokkal. Már teljes képernyőn is látni, 1:1 képen pedig brutális a különbség. A Sigma 2006, a Minolta pedig 1985-ben került kiadásra, a 21 év nem semmi!!
|
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2016-01-21 08:13:45
|
101925
|
Canon 55-250 IS-em volt. Máig sajnálom, hogy eladtam. |
|
Előzmény:
 |
JosebBassebet
2016-01-21 01:53:51
|
101924
|
Őszinte leszek, csak f2,8-ban gondolkoztam .... eddig. Átértékelhetem ezen szándékomat, csak elképzelésemben az szerepelt, hogy ezt a szintet érdemes belőni. Céges szinten használtam egy ideig a Canon f2,8 70-200-as lencséjét, innen jött az elhatározás, hogy kb ezt a méretet szeretném, mivel árban az még messze van, kerestem lentebb.
Még érdekes lehet a Canon 70-200 f4 usm-is, azt is találtam már hasonló árban.
Amiket írtatok, azokkal már így leírás szintjén találkoztam, de nem gondoltam bele, mivel vmiért a szemem előtt ez az f2,8 lebegett. De mondom meggyőzhető vagyok :) Vagyis köszönök minden segítséget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|