Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2016-01-21 08:13:45 101925

Canon 55-250 IS-em volt. Máig sajnálom, hogy eladtam.

A hozzászólás:
JosebBassebet Creative Commons License 2016-01-21 01:53:51 101924

Őszinte leszek, csak f2,8-ban gondolkoztam .... eddig. Átértékelhetem ezen szándékomat, csak elképzelésemben az szerepelt, hogy ezt a szintet érdemes belőni. Céges szinten használtam egy ideig a Canon f2,8 70-200-as lencséjét, innen jött az elhatározás, hogy kb ezt a méretet szeretném, mivel árban az még messze van, kerestem lentebb. 

Még érdekes lehet a Canon 70-200 f4 usm-is, azt is találtam már hasonló árban. 

Amiket írtatok, azokkal már így leírás szintjén találkoztam, de nem gondoltam bele, mivel vmiért a szemem előtt ez az f2,8 lebegett. De mondom meggyőzhető vagyok :) Vagyis köszönök minden segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!