|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2016-01-21 08:13:45
|
101925
|
Canon 55-250 IS-em volt. Máig sajnálom, hogy eladtam. |
|
A hozzászólás:
 |
JosebBassebet
2016-01-21 01:53:51
|
101924
|
Őszinte leszek, csak f2,8-ban gondolkoztam .... eddig. Átértékelhetem ezen szándékomat, csak elképzelésemben az szerepelt, hogy ezt a szintet érdemes belőni. Céges szinten használtam egy ideig a Canon f2,8 70-200-as lencséjét, innen jött az elhatározás, hogy kb ezt a méretet szeretném, mivel árban az még messze van, kerestem lentebb.
Még érdekes lehet a Canon 70-200 f4 usm-is, azt is találtam már hasonló árban.
Amiket írtatok, azokkal már így leírás szintjén találkoztam, de nem gondoltam bele, mivel vmiért a szemem előtt ez az f2,8 lebegett. De mondom meggyőzhető vagyok :) Vagyis köszönök minden segítséget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|