Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2016-01-20 20:49:21 101923

75-300 meg régi konstrukció, a 70-300 IS jobb..

habazutty_ Creative Commons License 2016-01-20 20:44:12 101922

Az 55-250 az nem STM ennyiért! És még csak nem is az IS II verzió!

A hozzászólás:
KozO Creative Commons License 2016-01-20 19:46:23 101921

Canon EF-S 55-250mm 1:4-5,6 IS STM, használtan 40 guriga. Ez stabilizátoros, szép képe van.

Esetleg Canon EF 75-300 f4-5.6 Is USM van innen: link ez is stabis.

Van még a 70-200 f4L ebben nincs stabi, viszont fényértéke jobb és más kategória árban is.

Előzmény:
JosebBassebet Creative Commons License 2016-01-20 19:25:46 101920

Szóval olyan kérdésem volna, hogy szeretnék beszerezni egy teleobjektívet 150.000 környékén Canon alapra. Persze a Canon objektív lenne a legszuperebb, de azért sokat kell keresgetni, ilyen árhoz. 

 

amiket láttam hirdetésekben:

 

- Tokina AF 80-200mm f/2.8 AT-X SD
- Tokina AF 80-200mm f/2.8 AT-X PRO
- Tamron SP AF 70-200 f/2.8 Di LD

 

persze biztos van a Sigmának is hasonló lencséje, de azokról még olvasni sem tudtam. Szóval a kérdés, hogy melyikben érdemes gondolkozni? Nincs konkrét célom a fotós témákkal kapcsolatban, csak magáncélra kellene. Sokáig a Tamront nézegettem, de meggyőzhető vagyok :)

 

előre is köszönöm a válaszokat

 

jb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!