|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
JosebBassebet
2016-01-20 19:25:46
|
101920
|
Szóval olyan kérdésem volna, hogy szeretnék beszerezni egy teleobjektívet 150.000 környékén Canon alapra. Persze a Canon objektív lenne a legszuperebb, de azért sokat kell keresgetni, ilyen árhoz.
amiket láttam hirdetésekben:
- Tokina AF 80-200mm f/2.8 AT-X SD - Tokina AF 80-200mm f/2.8 AT-X PRO - Tamron SP AF 70-200 f/2.8 Di LD
persze biztos van a Sigmának is hasonló lencséje, de azokról még olvasni sem tudtam. Szóval a kérdés, hogy melyikben érdemes gondolkozni? Nincs konkrét célom a fotós témákkal kapcsolatban, csak magáncélra kellene. Sokáig a Tamront nézegettem, de meggyőzhető vagyok :)
előre is köszönöm a válaszokat
jb |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|