|
|
|
|
 |
habazutty_
2016-01-19 21:13:17
|
101919
|
Próbálj ki egy másikat, ha van a közeledben. |
|
A hozzászólás:
 |
Ebesi Gyuri
2016-01-19 21:05:19
|
101918
|
A szélek elhúzását sajnos koncentrikusan csinálja. A közepe éles. Lehet, hogy tájképeknél ez nem zavaró, csak az ilyen nagy kontrasztú témáknál. Kár érte! Nagyon kellene ez a látószög.
Gy |
|
Előzmény:
 |
habazutty_
2016-01-16 20:53:48
|
101904
|
Ennek valami baja van. Ami nekem volt nem produkált ilyet és van itt egy fotós, aki csodálatos tájképeket készít vel és nagyon kedveli ezt az obit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|