Keresés

Részletes keresés

habazutty_ Creative Commons License 2016-01-19 21:13:17 101919

Próbálj ki egy másikat, ha van a közeledben.

A hozzászólás:
Ebesi Gyuri Creative Commons License 2016-01-19 21:05:19 101918

A szélek elhúzását sajnos koncentrikusan csinálja. A közepe éles. Lehet, hogy tájképeknél ez nem zavaró, csak az ilyen nagy kontrasztú témáknál. Kár érte! Nagyon kellene ez a látószög.

 

Gy

Előzmény:
habazutty_ Creative Commons License 2016-01-16 20:53:48 101904

Ennek valami baja van. Ami nekem volt nem produkált ilyet és van itt egy fotós, aki csodálatos tájképeket készít vel és nagyon kedveli ezt az obit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!