|
|
|
|
 |
Moris721
2016-01-18 07:14:25
|
101910
|
"Én is csak azért cseréltem el, mert kevesebbet használtam a látószögét, mint gondoltam."
Ezen gondolkodom én is,.....fogom-e annyit használni? Igaz, eddig amikor kellett volna, akkor nagyon kellett volna. :)Van a kis Fix 50/1,8-am is, az sem sokszor kell, de akkor nagyon. |
|
A hozzászólás:
 |
habazutty_
2016-01-17 21:02:27
|
101909
|
Nekem egy Tamron 17-50-re 18-20 ezret mondtak, mikor kíváncsiságképp megérdeklődtem.
Canonnal lehet, hogy más. Az oldalukon töltsd ki az űrlapot és korrektül válaszolnak.
Egyébként a dolog egyszerű: fogod és kipróbálod a saját vázadon az obit mielőtt megvennéd. Laptopon meg kinagyítva megnézed.
Jópár embernek van és nem panaszkodtak a 10-18 STM-re. Én is csak azért cseréltem el, mert kevesbbet használtam a látószögét, mint gondoltam. |
|
Előzmény:
 |
Moris721
2016-01-17 13:30:42
|
101908
|
Mennyibe kerül egy ilyen beállítás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|