Keresés

Részletes keresés

Moris721 Creative Commons License 2016-01-18 07:14:25 101910

"Én is csak azért cseréltem el, mert kevesebbet használtam a látószögét, mint gondoltam."

 

Ezen gondolkodom én is,.....fogom-e annyit használni? Igaz, eddig amikor kellett volna, akkor nagyon kellett volna. :)Van a kis Fix 50/1,8-am is, az sem sokszor kell, de akkor nagyon.

A hozzászólás:
habazutty_ Creative Commons License 2016-01-17 21:02:27 101909

Nekem egy Tamron 17-50-re 18-20 ezret mondtak, mikor kíváncsiságképp megérdeklődtem.

Canonnal lehet, hogy más. Az oldalukon töltsd ki az űrlapot és korrektül válaszolnak.

 

Egyébként a dolog egyszerű: fogod és kipróbálod a saját vázadon az obit mielőtt megvennéd. Laptopon meg kinagyítva megnézed.

Jópár embernek van és nem panaszkodtak a 10-18 STM-re. Én is csak azért cseréltem el, mert kevesbbet használtam a látószögét, mint gondoltam.

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2016-01-17 13:30:42 101908

Mennyibe kerül egy ilyen beállítás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!