|
|
|
|
 |
atomizer
2016-01-18 19:33:59
|
101912
|
Ha jól emlékszem 16-18e közötti összeget kértek el lencserendszer beállítás címen. |
|
 |
habazutty_
2016-01-17 21:02:27
|
101909
|
Nekem egy Tamron 17-50-re 18-20 ezret mondtak, mikor kíváncsiságképp megérdeklődtem.
Canonnal lehet, hogy más. Az oldalukon töltsd ki az űrlapot és korrektül válaszolnak.
Egyébként a dolog egyszerű: fogod és kipróbálod a saját vázadon az obit mielőtt megvennéd. Laptopon meg kinagyítva megnézed.
Jópár embernek van és nem panaszkodtak a 10-18 STM-re. Én is csak azért cseréltem el, mert kevesbbet használtam a látószögét, mint gondoltam. |
|
A hozzászólás:
 |
Moris721
2016-01-17 13:30:42
|
101908
|
Mennyibe kerül egy ilyen beállítás? |
|
Előzmény:
 |
atomizer
2016-01-17 09:47:13
|
101907
|
Nekem 10-22 csinált ilyet, camera kft. beállította, utána már jó volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|