Keresés

Részletes keresés

atomizer Creative Commons License 2016-01-18 19:33:59 101912

Ha jól emlékszem 16-18e közötti összeget kértek el lencserendszer beállítás címen.

habazutty_ Creative Commons License 2016-01-17 21:02:27 101909

Nekem egy Tamron 17-50-re 18-20 ezret mondtak, mikor kíváncsiságképp megérdeklődtem.

Canonnal lehet, hogy más. Az oldalukon töltsd ki az űrlapot és korrektül válaszolnak.

 

Egyébként a dolog egyszerű: fogod és kipróbálod a saját vázadon az obit mielőtt megvennéd. Laptopon meg kinagyítva megnézed.

Jópár embernek van és nem panaszkodtak a 10-18 STM-re. Én is csak azért cseréltem el, mert kevesbbet használtam a látószögét, mint gondoltam.

A hozzászólás:
Moris721 Creative Commons License 2016-01-17 13:30:42 101908

Mennyibe kerül egy ilyen beállítás?

Előzmény:
atomizer Creative Commons License 2016-01-17 09:47:13 101907

Nekem 10-22 csinált ilyet, camera kft. beállította, utána már jó volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!