Keresés

Részletes keresés

Moris721 Creative Commons License 2016-01-17 13:30:42 101908

Mennyibe kerül egy ilyen beállítás?

A hozzászólás:
atomizer Creative Commons License 2016-01-17 09:47:13 101907

Nekem 10-22 csinált ilyet, camera kft. beállította, utána már jó volt.

Előzmény:
Ebesi Gyuri Creative Commons License 2016-01-16 20:46:22 101903

Ne vegyél 10-18-at! Nálam pont most van egy próbálni. 10 mm-en, a képszéleken nagyon lágy a képe. Vagy másként megfogalmazva csak a közepe éles. A CA is elég magas. Beltérben pedig jól látszik a torzítása, kicsi a kezdő fényereje. Nem éri meg az árát (szerintem). Ennek a fának a koronája, pontosabban a jobb oldala a kép középétől indul.

f=10mm A=6,3 S=1/500 ISO=100

 

Gy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!