|
|
|
|
 |
Moris721
2016-01-17 13:30:42
|
101908
|
Mennyibe kerül egy ilyen beállítás? |
|
A hozzászólás:
 |
atomizer
2016-01-17 09:47:13
|
101907
|
Nekem 10-22 csinált ilyet, camera kft. beállította, utána már jó volt. |
|
Előzmény:
 |
Ebesi Gyuri
2016-01-16 20:46:22
|
101903
|
Ne vegyél 10-18-at! Nálam pont most van egy próbálni. 10 mm-en, a képszéleken nagyon lágy a képe. Vagy másként megfogalmazva csak a közepe éles. A CA is elég magas. Beltérben pedig jól látszik a torzítása, kicsi a kezdő fényereje. Nem éri meg az árát (szerintem). Ennek a fának a koronája, pontosabban a jobb oldala a kép középétől indul.
f=10mm A=6,3 S=1/500 ISO=100

Gy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|