|
|
|
|
 |
katicahaz
2016-01-17 08:02:06
|
15316
|
Koszi, nekem a jupiter 37A maradt m42 es vegu, csak egy par szaz forintos kinai /aliexpr/ csavartam ra es van vegtelenem. Szerintem hasonolokeppen kihezagolhatta, a hatso lencsetagokat, mint en a helioset. Mindenesetre parades a minosege pl. a kitobi nevetseges ez mellett hasonlo ugyanilyen gyutavon. Tobbet hasznalom mint a 70-200 asomat! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
katicahaz
2016-01-16 23:02:48
|
15313
|
A lencses adapter az szerintem baromsag ugyanis agyonvagja a kepminoseget! Elajandekoztam.
Valojaban nem biztos, fontos a vegtelen mivel a kozel kepek bokehje altalaban a lenyeg....
Egy helios 44-2- ot atalakitottam egy orosz video utan es 100 os a siker. A jupiter 37A obit mar atalakitva vettem!


|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|