|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
katicahaz
2016-01-16 23:02:48
|
15313
|
A lencses adapter az szerintem baromsag ugyanis agyonvagja a kepminoseget! Elajandekoztam.
Valojaban nem biztos, fontos a vegtelen mivel a kozel kepek bokehje altalaban a lenyeg....
Egy helios 44-2- ot atalakitottam egy orosz video utan es 100 os a siker. A jupiter 37A obit mar atalakitva vettem!


|
|
Előzmény:
 |
galalo50
2016-01-16 18:28:42
|
15312
|
Melyik Nikon vázon, milyen blendével, milyen tárgy távolságon?
http://www.dofmaster.com/dofjs.html
Lencse nélküli adapterrel az M42-es obikkal Nikonon nincs végtelen!
A lencsével ellátott adapter nagyon agyonvágja a képet.
De!
Hallani olyat, hogy némely M42-es obi megbuherálható.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|