Keresés

Részletes keresés

Zöldár Creative Commons License 2016-01-17 03:57:46 178

Készítsél el kb. 1,3 millát !

A hozzászólás:
RapTila Creative Commons License 2016-01-16 22:00:42 177

Szia Kedves Mindenki! A segítségeteket szeretném kérni, érdemes lenne-e belevágnom egy ilyen volumenü lakásfelújításba?

Adott egy 50nm-es tégla lakás, amit A-Z-ig ki kell festeni, 3 beltéri és egy bejárati ajtót cserélni. 2 szoba durván 30nm, mindkettőt laminált padlózni, a konyhát és az előszobát (cca. 15nm) lejárólapozni. Ezek lennének az életbevágóbbak, ez kb. mennyibe állna meg? 

 

Köszi a válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!