Keresés

Részletes keresés

Ebesi Gyuri Creative Commons License 2016-01-19 21:05:19 101918

A szélek elhúzását sajnos koncentrikusan csinálja. A közepe éles. Lehet, hogy tájképeknél ez nem zavaró, csak az ilyen nagy kontrasztú témáknál. Kár érte! Nagyon kellene ez a látószög.

 

Gy

A hozzászólás:
habazutty_ Creative Commons License 2016-01-16 20:53:48 101904

Ennek valami baja van. Ami nekem volt nem produkált ilyet és van itt egy fotós, aki csodálatos tájképeket készít vel és nagyon kedveli ezt az obit.

Előzmény:
Ebesi Gyuri Creative Commons License 2016-01-16 20:46:22 101903

Ne vegyél 10-18-at! Nálam pont most van egy próbálni. 10 mm-en, a képszéleken nagyon lágy a képe. Vagy másként megfogalmazva csak a közepe éles. A CA is elég magas. Beltérben pedig jól látszik a torzítása, kicsi a kezdő fényereje. Nem éri meg az árát (szerintem). Ennek a fának a koronája, pontosabban a jobb oldala a kép középétől indul.

f=10mm A=6,3 S=1/500 ISO=100

 

Gy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!