|
|
|
|
 |
Ebesi Gyuri
2016-01-19 21:05:19
|
101918
|
A szélek elhúzását sajnos koncentrikusan csinálja. A közepe éles. Lehet, hogy tájképeknél ez nem zavaró, csak az ilyen nagy kontrasztú témáknál. Kár érte! Nagyon kellene ez a látószög.
Gy |
|
A hozzászólás:
 |
habazutty_
2016-01-16 20:53:48
|
101904
|
Ennek valami baja van. Ami nekem volt nem produkált ilyet és van itt egy fotós, aki csodálatos tájképeket készít vel és nagyon kedveli ezt az obit. |
|
Előzmény:
 |
Ebesi Gyuri
2016-01-16 20:46:22
|
101903
|
Ne vegyél 10-18-at! Nálam pont most van egy próbálni. 10 mm-en, a képszéleken nagyon lágy a képe. Vagy másként megfogalmazva csak a közepe éles. A CA is elég magas. Beltérben pedig jól látszik a torzítása, kicsi a kezdő fényereje. Nem éri meg az árát (szerintem). Ennek a fának a koronája, pontosabban a jobb oldala a kép középétől indul.
f=10mm A=6,3 S=1/500 ISO=100

Gy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|