Keresés

Részletes keresés

atomizer Creative Commons License 2016-01-17 09:47:13 101907

Nekem 10-22 csinált ilyet, camera kft. beállította, utána már jó volt.

rönofan02 Creative Commons License 2016-01-16 21:03:24 101905

Szia,

Nekem március óta van 10-18am, semmi bajom vele, sőt!!! Tökéletes, minden szempontból!

Barátsággal

Tóni

 

habazutty_ Creative Commons License 2016-01-16 20:53:48 101904

Ennek valami baja van. Ami nekem volt nem produkált ilyet és van itt egy fotós, aki csodálatos tájképeket készít vel és nagyon kedveli ezt az obit.

A hozzászólás:
Ebesi Gyuri Creative Commons License 2016-01-16 20:46:22 101903

Ne vegyél 10-18-at! Nálam pont most van egy próbálni. 10 mm-en, a képszéleken nagyon lágy a képe. Vagy másként megfogalmazva csak a közepe éles. A CA is elég magas. Beltérben pedig jól látszik a torzítása, kicsi a kezdő fényereje. Nem éri meg az árát (szerintem). Ennek a fának a koronája, pontosabban a jobb oldala a kép középétől indul.

f=10mm A=6,3 S=1/500 ISO=100

 

Gy

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2016-01-13 13:56:48 101902

Nem-nem, nem szeretném lecserélni, lentebb írtam is, hogy mikor az IS-t cseréltem STM-re, akkor gondolkodtam abban, hogy esetleg a szélesebb látószög miatt venni egy 15-85-öt. De ha veszek a 18-135 alá egy 10-18-at még akkor árában van, mintha egy db. 15-85-öt vennék.És azért a 10, az csak más szög mint a 15. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!