Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2016-01-17 02:22:41 15315

Szerintem nem teljesen értetted a kérdést.

katicahaz Creative Commons License 2016-01-16 23:02:48 15313

A lencses adapter az szerintem baromsag ugyanis agyonvagja a kepminoseget! Elajandekoztam.

Valojaban nem biztos, fontos a vegtelen mivel a kozel kepek bokehje altalaban a lenyeg....

Egy helios 44-2- ot atalakitottam egy orosz video utan es 100 os a siker. A jupiter 37A obit mar atalakitva vettem!

 

A hozzászólás:
galalo50 Creative Commons License 2016-01-16 18:28:42 15312

Melyik Nikon vázon, milyen blendével, milyen tárgy távolságon?

http://www.dofmaster.com/dofjs.html

 

Lencse nélküli adapterrel az M42-es obikkal Nikonon nincs végtelen!

A lencsével ellátott adapter nagyon agyonvágja a képet.

De!

Hallani olyat, hogy némely M42-es obi megbuherálható.

 

 

Előzmény:
p.g.vecses Creative Commons License 2016-01-15 23:00:47 15309

sziasztok!

 

tudja esetleg valaki, hogy hány méter a végtelenje egy m42-es 55mm-es obinak nikon vázon bárminemű mókolás nélkül, lencse nélküli adapterrel?

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!