Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-01-14 15:57:31 74

Igen, pl. ha állataid vannak akkor szeretni kell nagyon azt az életmódot és a velejáróját, hogy 1 napra nem hagyhatod ott öket ... tehát 6 hét Ausztrália fuccs ebben az életben.

 

3 hét kemping tényleg szuper, az idén már lakókocsiban sátor helyett ... öregszem :)

Előzmény:
einohyl Creative Commons License 2016-01-13 10:38:41 73

   "meg azok az "östermelök" az elképzeléseiket, akik a tanult szakmáikat otthagyva kivonultak a természetbe pl. kecskét tartani? Mikor jöttek rá, hogy nem egy leányálom és mikor hasonultak meg és mondtak le a minöségi, nagy odafigyelést és tudást igénylö termékek gyártásáról a gyors pénz javára ...""

 

 Néha néha előfordul a médiában, amikor az ilyen csodabogarakat bemutatják és ez még ok. is csak az a nagy képmutatás amikor a riporter isteniti ezt az életmódot, aztán ő visszahúz az összkomfortos lakásába.

 

Képmutató tudathasadás.

 

 

 Amúgy szép a természetben az élet  - nyáron, kempingben,  3 hétig !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!