|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2016-01-14 15:57:31
|
74
|
Igen, pl. ha állataid vannak akkor szeretni kell nagyon azt az életmódot és a velejáróját, hogy 1 napra nem hagyhatod ott öket ... tehát 6 hét Ausztrália fuccs ebben az életben.
3 hét kemping tényleg szuper, az idén már lakókocsiban sátor helyett ... öregszem :) |
|
Előzmény:
 |
einohyl
2016-01-13 10:38:41
|
73
|
"meg azok az "östermelök" az elképzeléseiket, akik a tanult szakmáikat otthagyva kivonultak a természetbe pl. kecskét tartani? Mikor jöttek rá, hogy nem egy leányálom és mikor hasonultak meg és mondtak le a minöségi, nagy odafigyelést és tudást igénylö termékek gyártásáról a gyors pénz javára ...""
Néha néha előfordul a médiában, amikor az ilyen csodabogarakat bemutatják és ez még ok. is csak az a nagy képmutatás amikor a riporter isteniti ezt az életmódot, aztán ő visszahúz az összkomfortos lakásába.
Képmutató tudathasadás.
Amúgy szép a természetben az élet - nyáron, kempingben, 3 hétig !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|