|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-01-14 11:46:11
|
2881
|
Fent van a 9,2. Szerintem fürgébb, mint a 8.4-gyel. |
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2016-01-14 09:36:01
|
2880
|
Feltetted az ipad 3-ra a 9-es iost? Nem lassult le nagyon ? Még nem mertem ios8-ról átállni. |
|
Előzmény:
 |
K Nándor
2016-01-13 09:30:08
|
2876
|
Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|