Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2016-01-14 11:46:11 2881

Fent van a 9,2. Szerintem fürgébb, mint a 8.4-gyel.

A hozzászólás:
silent hunter 3 Creative Commons License 2016-01-14 09:36:01 2880

Feltetted az ipad 3-ra a 9-es iost? Nem lassult le nagyon ? Még nem mertem ios8-ról átállni.

Előzmény:
K Nándor Creative Commons License 2016-01-13 09:30:08 2876

Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!