|
|
|
|
 |
kiss_atti
2016-01-13 23:04:12
|
3544
|
Rébuszokat nem értek. Mekkora a különbség, hol, hová, milyen beépitéssel, milyen profil, üveg stb.stb. ?! |
|
A hozzászólás:
 |
Zoltán Szegedi
2016-01-13 22:34:47
|
3543
|
Tényleg ekkora a különbség a "prémium", és a "felső" kategória között?
Megéri?
|
|
Előzmény:
 |
kiss_atti
2016-01-13 21:11:43
|
3542
|
A gyártókkal és termékeikkel tisztában vagyok-nagyjából,
---
Jó Neked ....:-)))
DE mi a kérdés, ha tisztában vagy ezekkel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|