Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2016-01-13 23:04:12 3544

Rébuszokat nem értek. Mekkora a különbség, hol, hová, milyen beépitéssel, milyen profil, üveg stb.stb. ?!

A hozzászólás:
Zoltán Szegedi Creative Commons License 2016-01-13 22:34:47 3543

Tényleg ekkora a különbség a "prémium", és a "felső" kategória között?

Megéri?

 

 

Előzmény:
kiss_atti Creative Commons License 2016-01-13 21:11:43 3542

A gyártókkal és termékeikkel tisztában vagyok-nagyjából,

---

 

Jó Neked ....:-)))

DE mi a kérdés, ha tisztában vagy ezekkel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!