Keresés

Részletes keresés

Zoltán Szegedi Creative Commons License 2016-01-13 22:34:47 3543

Tényleg ekkora a különbség a "prémium", és a "felső" kategória között?

Megéri?

 

 

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2016-01-13 21:11:43 3542

A gyártókkal és termékeikkel tisztában vagyok-nagyjából,

---

 

Jó Neked ....:-)))

DE mi a kérdés, ha tisztában vagy ezekkel?

Előzmény:
Zoltán Szegedi Creative Commons License 2016-01-13 20:42:22 3541

Sziasztok!

 

Egy tetőtér beépítést kezdtem el, csak a minőségi műanyag nyílászárók megfizethető áron részénél megakadtam...

A gyártókkal és termékeikkel tisztában vagyok-nagyjából, viszont a minőség-ár-érték részével nem vagyok tisztában.Minden hozzászólásotokat észrevételeteket örömmel fogadom és előre köszönöm.

Bukó-nyíló ablakokról lenne szó, és nem feltétlenül a prémium kategóriában.

 

Előre is köszönöm:Z.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!