|
|
|
|
 |
kiss_atti
2016-01-13 21:11:43
|
3542
|
A gyártókkal és termékeikkel tisztában vagyok-nagyjából,
---
Jó Neked ....:-)))
DE mi a kérdés, ha tisztában vagy ezekkel? |
|
A hozzászólás:
 |
Zoltán Szegedi
2016-01-13 20:42:22
|
3541
|
Sziasztok!
Egy tetőtér beépítést kezdtem el, csak a minőségi műanyag nyílászárók megfizethető áron részénél megakadtam...
A gyártókkal és termékeikkel tisztában vagyok-nagyjából, viszont a minőség-ár-érték részével nem vagyok tisztában.Minden hozzászólásotokat észrevételeteket örömmel fogadom és előre köszönöm.
Bukó-nyíló ablakokról lenne szó, és nem feltétlenül a prémium kategóriában.
Előre is köszönöm:Z.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|