|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-01-13 14:47:31
|
2878
|
Megbízható nincs, nagyon oda kell figyelni mindenre, alaposán át kell nézni vásárlás előtt.
Amúgy a következő oldalakat szoktam böngészni: hardverapró, jófogás.
|
|
A hozzászólás:
 |
csikim
2016-01-13 11:21:44
|
2877
|
Használtat hol érdemes nézni, hogy viszonylag megbízható helyről vegye meg az ember? |
|
Előzmény:
 |
K Nándor
2016-01-13 09:30:08
|
2876
|
Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|