|
|
|
|
 |
Moris721
2016-01-13 13:56:48
|
101902
|
Nem-nem, nem szeretném lecserélni, lentebb írtam is, hogy mikor az IS-t cseréltem STM-re, akkor gondolkodtam abban, hogy esetleg a szélesebb látószög miatt venni egy 15-85-öt. De ha veszek a 18-135 alá egy 10-18-at még akkor árában van, mintha egy db. 15-85-öt vennék.És azért a 10, az csak más szög mint a 15. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Audison
2016-01-13 10:04:10
|
101901
|
Ha már megvan a 18-135 STM, akkor MAX. a 15-ös kezdő miatt érdemes lecserélned, meg esetleg az USM miatt. A stabilizátor mind a két objektívben 4-es fokozatú, bár a 15-85 híres stabilizátoráról több dicséretet lehet hallani. Nekem volt anno ilyen objektívem (STM), nagyon szép képet ad, nem nagyon marad le a 15-85-től. |
|
Előzmény:
 |
Moris721
2016-01-13 08:33:27
|
101898
|
Nincs bizony. Év végén szemeztem egyel, 90-ért árulták, de igen karcos volt a frontlencséje.Nem is az volt a bajom, hanem az, hogy amelyiken ilyen sérülés van, az mit kaphatott még. És bár az ára vonzó volt, kihgytam.Majd egyszer talán..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|