|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2016-01-14 09:36:01
|
2880
|
Feltetted az ipad 3-ra a 9-es iost? Nem lassult le nagyon ? Még nem mertem ios8-ról átállni. |
|
 |
csikim
2016-01-13 11:21:44
|
2877
|
Használtat hol érdemes nézni, hogy viszonylag megbízható helyről vegye meg az ember? |
|
A hozzászólás:
 |
K Nándor
2016-01-13 09:30:08
|
2876
|
Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. |
|
Előzmény:
 |
csikim
2016-01-13 08:56:10
|
2875
|
Mini 2-ből újat fogsz venni vagy használtat, illetve wifi-s vagy 4G-s verziót? Én is az utazás miatt szeretnék minit venni, könnyebb magammal vinni. Az, hogy belassul, az kb. mikor várható, vagy mitől függ, hogy mikor és mennyire lassul be? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|