Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2016-01-14 09:36:01 2880

Feltetted az ipad 3-ra a 9-es iost? Nem lassult le nagyon ? Még nem mertem ios8-ról átállni.

csikim Creative Commons License 2016-01-13 11:21:44 2877

Használtat hol érdemes nézni, hogy viszonylag megbízható helyről vegye meg az ember?

A hozzászólás:
K Nándor Creative Commons License 2016-01-13 09:30:08 2876

Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. 

Előzmény:
csikim Creative Commons License 2016-01-13 08:56:10 2875

Mini 2-ből újat fogsz venni vagy használtat, illetve wifi-s vagy 4G-s verziót? Én is az utazás miatt szeretnék minit venni, könnyebb magammal vinni. Az, hogy belassul, az kb. mikor várható, vagy mitől függ, hogy mikor és mennyire lassul be?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!