|
|
|
|
 |
Primary92
2016-01-13 09:51:52
|
101900
|
És valaki használt már ilyen adaptert (pl.: Fotodiox)?
Attól félek, hogy kicsi a legtágabb nyílás. A legegyszerűbb valami cserélhető fix rekesz lenne, de az elég kényelmetlen. |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2016-01-13 09:07:11
|
101899
|
Az obihoz közel, ha nem lehet a lencsék közé. |
|
Előzmény:
 |
Primary92
2016-01-12 21:37:22
|
101895
|
Ha van egy blende nélküli objektívetek, aminek bazi nagy a bázistávolsága, akkor hova tennétek a blendét, az objektívhez közel, vagy géphez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|