|
|
|
|
 |
Aszpirin
2016-01-13 18:33:15
|
2879
|
Nem biztos, hogy közismert dolog, ezért talán hasznos: A 4G-s verziót nem csak a mobilinternet miatt érdemes megfontolni, hanem azért is, mert abban van GPS is (a sima wifi-sben nincs), tehát offline navigációra is képes, valamint online is sokkal pontosabb a helymeghatározás. Utazgatásnál ez jól jöhet. |
|
 |
K Nándor
2016-01-13 09:30:08
|
2876
|
Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. |
|
A hozzászólás:
 |
csikim
2016-01-13 08:56:10
|
2875
|
Mini 2-ből újat fogsz venni vagy használtat, illetve wifi-s vagy 4G-s verziót? Én is az utazás miatt szeretnék minit venni, könnyebb magammal vinni. Az, hogy belassul, az kb. mikor várható, vagy mitől függ, hogy mikor és mennyire lassul be? |
|
Előzmény:
 |
K Nándor
2016-01-12 14:00:57
|
2874
|
2-3 évig még biztosan kap frissítést, de nem tudni ,hogy mennyire lassul majd be. Én is mini 2-t akarok venni, utazásnál kényelmesebb lenne, mint a nagy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|