Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2016-01-13 18:33:15 2879

Nem biztos, hogy közismert dolog, ezért talán hasznos: A 4G-s verziót nem csak a mobilinternet miatt érdemes megfontolni, hanem azért is, mert abban van GPS is (a sima wifi-sben nincs), tehát offline navigációra is képes, valamint online  is sokkal pontosabb a helymeghatározás. Utazgatásnál ez jól jöhet.

K Nándor Creative Commons License 2016-01-13 09:30:08 2876

Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. 

A hozzászólás:
csikim Creative Commons License 2016-01-13 08:56:10 2875

Mini 2-ből újat fogsz venni vagy használtat, illetve wifi-s vagy 4G-s verziót? Én is az utazás miatt szeretnék minit venni, könnyebb magammal vinni. Az, hogy belassul, az kb. mikor várható, vagy mitől függ, hogy mikor és mennyire lassul be?

Előzmény:
K Nándor Creative Commons License 2016-01-12 14:00:57 2874

2-3 évig még biztosan kap frissítést, de nem tudni ,hogy mennyire lassul majd be. Én is mini 2-t akarok venni, utazásnál kényelmesebb lenne, mint a nagy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!