|
|
|
|
 |
Moris721
2016-01-13 08:33:27
|
101898
|
Nincs bizony. Év végén szemeztem egyel, 90-ért árulták, de igen karcos volt a frontlencséje.Nem is az volt a bajom, hanem az, hogy amelyiken ilyen sérülés van, az mit kaphatott még. És bár az ára vonzó volt, kihgytam.Majd egyszer talán..... |
|
 |
Róka69
2016-01-12 23:23:19
|
101897
|
Az jó ár, gratulálok használd egészséggel. |
|
A hozzászólás:
 |
Audison
2016-01-12 23:06:07
|
101896
|
130 ezerért sikerült találni egy szinte csak kipróbált darabot. Sajnos túl nagy választék nincsen... |
|
Előzmény:
 |
Róka69
2016-01-12 18:55:01
|
101890
|
Egy jó darab ára most mennyi, ha szabad kérdeznem?...mert lehet én is eladom majd ha mégis FF..lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|