Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2016-01-15 23:01:04 15310

A 44-2-est bátran. Chipes adaptert a mkIII-ashoz inkább ne vegyél, egy sima egyszerű 1500,- ft-os M42 elég ( a chipesek nem mind egyikét szeretik az 5D III-ak. És ha nem, akkor csúnyán reagálnak. nem éri meg kockáztatni, ott az élőkép, ha kell segítség )

A hozzászólás:
laszili Creative Commons License 2016-01-12 22:39:36 15304


Sziasztok!
 
Szereném kipróbálni az M42- es életérzést.
Talàlta is a padládon egy HELIOS M44-2 58 f2 es szuper
lencsét!
szsz:78299705
a széria számból arra következtetek, hogy 1978 as gyártmàny.
szóval az a kérdésem, hogy
-Fel tudom-e tenni a jelenlegi CANON EOS 5D MARK III as
full frame-es gèpemre anélkül, hogy "bevetne" a tükörbe??
vagy más galibát okozna?
-tudok majd a végtelenben is fókuszálni?
 
a vàlaszokat előre is köszi!!!
szityo73kukacfreemailponthu
 
 
 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!