|
|
|
|
 |
nemethla
2016-01-15 23:01:04
|
15310
|
A 44-2-est bátran. Chipes adaptert a mkIII-ashoz inkább ne vegyél, egy sima egyszerű 1500,- ft-os M42 elég ( a chipesek nem mind egyikét szeretik az 5D III-ak. És ha nem, akkor csúnyán reagálnak. nem éri meg kockáztatni, ott az élőkép, ha kell segítség ) |
|
A hozzászólás:
 |
laszili
2016-01-12 22:39:36
|
15304
|
Sziasztok! Szereném kipróbálni az M42- es életérzést. Talàlta is a padládon egy HELIOS M44-2 58 f2 es szuper lencsét! szsz:78299705 a széria számból arra következtetek, hogy 1978 as gyártmàny. szóval az a kérdésem, hogy -Fel tudom-e tenni a jelenlegi CANON EOS 5D MARK III as full frame-es gèpemre anélkül, hogy "bevetne" a tükörbe?? vagy más galibát okozna? -tudok majd a végtelenben is fókuszálni? a vàlaszokat előre is köszi!!! szityo73kukacfreemailponthu
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|