Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2016-01-13 09:07:11 101899

Az obihoz közel, ha nem lehet a lencsék közé.

A hozzászólás:
Primary92 Creative Commons License 2016-01-12 21:37:22 101895

Ha van egy blende nélküli objektívetek, aminek bazi nagy a bázistávolsága, akkor hova tennétek a blendét, az objektívhez közel, vagy géphez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!