Keresés

Részletes keresés

vplaca Creative Commons License 2016-01-12 21:17:31 101893

Más világ.. Az obik is megtáltosodnak..

A hozzászólás:
Róka69 Creative Commons License 2016-01-12 20:40:07 101892

Nem tudom, még az is lehet, csütörtökön elméletileg ki tudnék próbálni egyet, és akkor eldől a szívemhez a 70D..áll közel még mindig :-)

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-01-12 19:51:08 101891

Nocsak :).. 6D?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!