Keresés

Részletes keresés

Róka69 Creative Commons License 2016-01-12 20:40:07 101892

Nem tudom, még az is lehet, csütörtökön elméletileg ki tudnék próbálni egyet, és akkor eldől a szívemhez a 70D..áll közel még mindig :-)

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-01-12 19:51:08 101891

Nocsak :).. 6D?

Előzmény:
Róka69 Creative Commons License 2016-01-12 18:55:01 101890

Egy jó darab ára most mennyi, ha szabad kérdeznem?...mert lehet én is eladom majd ha mégis FF..lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!